Проаналізувавши вакансії на українському ринку IT, ми склали список актуальних інструментів, які зазвичай вимагають роботодавці від кандидатів. Він вигідно вирізняється тим, що поєднує в собі програмування та творчість, оскільки девелопер працює над оживленням дизайнерського макету та створенням відповідної користувацької логіки. Також перевагою фронтенду є те, що побачити результат своєї роботи можна майже одразу – в будь-якому браузері.

Важливо розуміти, чим цікавиться кандидат поза роботою, оскільки людина має зберігати work-life steadiness, дотримуватися графіків і таким чином не доводити себе до професійного вигоряння. Перед співбесідою варто подумати, чи можете ви розказати зі своєї практики про моменти, де ви щось вивчали та розбирались в конкретних проблемах, що з цього вийшло. Таку розповідь можна представити на початку співбесіди, коли запитують про загальний досвід. Рекрутери звертають увагу на те, як людина комунікує, однак розуміють, що інтерв’ю (особливо перші) можуть бути стресом для кандидата/-ки, тому хвилювання і голос, що тремтить, не впливають на рекомендацію.

Як Стати Node Js Розробником

Інколи у вакансіях для FrontEnd-початківців можна зустріти вимоги до володіння CSS-фреймворками. Вони допомагають суттєво прискорити створення верстання за рахунок низки вбудованих можливостей. AJAX дозволяє вебсторінкам здійснювати асинхронне оновлення, обмінюючись даними з вебсервером. Завдяки цій технології сторінка не потребує перезавантаження – оновлюється лише конкретна її частина (згадайте стрічку новин у соціальних мережах). Для підвищення ефективності написання CSS-коду достатнім буде вивчення лише одного препроцесора, але у вакансіях часто зустрічаються одразу декілька.

Для вирішення цієї проблеми були вигадані окремі бібліотеки, що йдуть паралельно з фреймворками — вони служать для управління глобальним сховищем даних усього веб-застосунку і називаються менеджерами станів. Для девелоперів, які використовують Vue.js, це VueX, для React-розробників – Redux і MobX, для Angular-девів – RxJS, NgRx. Nuxt – високорівневий фреймворк на базі Vue.js для масштабованого та інтуїтивно зрозумілого створення FullStack-вебзастосунків та вебсайтів. Зустрічається не часто у вимогах, але його вивчення може вигідно підсвітити вашу кандидатуру. Красномовним прикладом буде API від Google Maps, котрий дозволяє веброзробнику вказати на гугл мапі розташування певної будівлі (точку видачі інтернет-замовлень, офіс компанії абощо) на своєму сайті. Таким чином програміст позбавляє себе необхідності самому розробляти власну мапу і користується вже готовим рішенням від Google, використовуючи набір правил від API.

Він додає шар абстракції над реактом, а одними з найголовніших його нововведень є рендеринг на серверній стороні та генерація статичних вебсайтів. Володіння ADS допоможе вам створювати більш якісний та оптимізований код. Всі три технології мають особливу цінність для кожного веброзробника та розкривають організацію роботи інтернет-застосунку. JSON (JavaScript Object Notation) – це загальний формат обміну даними. Дозволяє здійснювати обмін інформацією між програмними продуктами, котрі написані різними мовами.

Таким чином, клієнт, який використовує JavaScript, може легко передавати дані на сервер, реалізований за допомогою Ruby/Java/PHP. Однак спочатку необхідно вивчити чистий JavaScript (vanilla JavaScript) і лише потім вникати в нові стандарти. Завдяки гарному володінню JS можна швидко розібратися в будь-якій версії ES, а потім опанувати будь-який фреймворк або бібліотеку. Гарне володіння HTML та CSS вже дозволяє займатися верстанням сайтів та заробляти гроші.

Full Stack Developer – Це Хто?

Найпопулярнішим нині є PostgreSQL, також часто можна помітити MySQL, SQLite. Junior .NET Developer повинен використовувати Git, мати базові знання HTML, CSS та JavaScript. Цінується та заохочується ознайомлення із сучасними хмарними сервісами та Front-end розробкою, наприклад, Angular чи React. Junior Java Developer node js вакансии мусить розбиратися у серверних технологіях Java-стеку (Spring/Hibernate), а також мати хоча б базові знання з Front-end (Angular), вміти працювати зі Scrum та Git. Щоб робити сторінки, які будуть адаптуватися під перегляд на будь-якому пристрої, розробник Junior Front End повинен знати техніки адаптивної верстки.

Що повинен знати Junior JavaScript розробник

Наступне знання – це СSS, тобто стилізація веб-сторінок, знання адаптивної верстки. Оскільки зараз багато додатків можна відкривати не лише на мобільному, а й на комп’ютері. І адаптивність, це власне те, що ваш додаток може підлаштуватись під розмір екрану. Необхідно постійно розвиватися і освоювати нові технології, щоб залишатися затребуваним. Верстає дизайн сайту (на базі наданих макетів створює шаблони сторінок майбутнього сайту, використовуючи HTML і CSS).

Коли фахівець пасивний, тобто дуже стисло і сухо відповідає на питання, і з нього доводиться витягувати кожне слово — це поганий знак. Перевагу віддаємо більш залученим спеціалістам, що проявляють активну життєву позицію. Також зазвичай ми дивимось на те, наскільки людина зацікавлена в зростанні в обраному напрямі, чи не розглядає фахівець можливість змінити вектор або технологію найближчим часом. Можуть перевірити вашу обізнаність щодо історії самої компанії — згадати про цінності та проєкти, інформація про які є у відкритому доступі.

Що Має Знати Js Розробник: Junior, Middle, Senior Рівень

У розділі abstract мають міститися ті технології, за якими кандидат має впевнені теоретичні та практичні знання. Фронтендер здатний створювати функціональні програми та наповнювати зверстані сторінки повноцінними даними. Сучасні сайти стають все складнішими і вимагають нових рішень, через що дуже часто просто зверстати сторінку недостатньо. Хоча все ще можна знайти компанії або приватних замовників, які обмежуються лише версткою.

Node.js – це платформа для розробки серверних програм на базі JavaScript. Вона дозволяє розробляти високоефективні та масштабовані програми, використовуючи одну мову програмування як для клієнтської, так і для серверної сторони. Зображення на сторінці, зроблені за допомогою SVG, коректно відображаються на екранах з різною роздільною здатністю, не втрачаючи при цьому своєї якості, на відміну від традиційних растрових .jpeg, .png та інших. Невелика, швидка та багатофункціональна JavaScript-бібліотека, для роботи з якою необхідно володіти HTML, CSS та JavaScript на базовому рівні.

Аналогічний рівень заробітної плати можна спостерігати і в Україні, де багато фахівців зі знанням JavaScript і Node.js отримують пропозиції про зарплату від 60 до 70 тисяч гривень на місяць. Node.js використовує асинхронну модель виконання, що дозволяє програмам бути ефективними та чуйними. Потрібно вивчити принципи роботи з колбеками, промісами та асинхронними функціями. Володіння цими принципами дозволяє грамотно проєктувати та розробляти такі програмні системи, які з великою ймовірністю зможуть тривалий час розвиватися, розширюватися та підтримуватися. Відповідно до зарплатної аналітики від DOU (зима 2024), TypeScript обігнав JavaScript за популярністю і посідає перше місце серед українських розробників в категорії “Основна мова програмування”. Наряду з традиційною трійкою – Vue.js, React та Angular – у вакансіях часто зустрічаються інші фреймворки, створені на їхній базі, наприклад Next.js та Nuxt.

Що повинен знати Junior JavaScript розробник

Завантаження постійна, а людини на підміну, швидше за все, в штаті не буде. А значить, потрібно бути готовим до того, що у відпустці або у вихідний вага час від часу будуть «смикати» з різних питань. Зберігання інформації та робота з БД – невід’ємна частина завдань фулстек-розробника.

Angular Material

У той час як JavaScript у браузері використовується для створення інтерактивних веб-сторінок, Node.js дає змогу створювати серверні додатки, працювати з файловою системою, базами даних та іншими серверними завданнями. Відповідно, конкуренція серед Trainee/Junior FrontEnd розробників шалена, а тому роботодавці вимушені закручувати гайки і підвищувати вимоги до кандидатів, аби відібрати найкращих. Для Junior PHP Engineer варто знати Laravel Framework, частково Front-end – JavaScript (jQuery, Vue.js), а також ООП та шаблони проєктування.

Про мотивацію найкраще свідчить кількість влучних запитань, які ставить кандидат під час співбесіди — це означає, що він попередньо дізнався про компанію та проєкт. Мета HR-співбесіди – з’ясувати, чи складеться наша співпраця з кандидатом в майбутньому. Зокрема, важливо визначити, наскільки він комунікабельний і що його мотивує в роботі (очікування від компанії/проєкту, з якими технологіями хотів би працювати). Якщо у вас немає комерційного досвіду, в EPAM радять показати інформацію, яка б підтвердила тяглість намірів і мотивацію стати джуніором в ІТ.

Що повинен знати Junior JavaScript розробник

Також важливо мати уявлення про систему контролю версій GIT і розвивати софт скіли, такі як самонавчання, робота в команді та англійська мова. Саме тому фахівці з test-dan-it.inweb-dev.in.ua https://wizardsdev.com/ склали детальний гайд скіллів, які в дійсності відповідають позиції junior front-end developer. Він має здатність створювати потужні серверні додатки за допомогою JavaScript.

Deixe um comentário

O seu endereço de email não será publicado. Campos obrigatórios marcados com *